Nowoci

 

After dusk

co nowego na stronie

2014.12.31 - podsumowanie roku

W ostatnim roku starałem się odrabiać zaległości z lat ubiegłych i nadążać z fotkami aktualnymi. Z tym drugim udało się - po raz pierwszy zamykam rok z kompletem obrobionych fotek. W ostatnich miesiącach dodałem:

Ponadto udało się nadrobić nieco zaległości:


2013.10.24 - aktualizacja galerii

Nadal z trudem znajduję czas na pracę nad materiałami na stronę. Od początku roku udało mi się obrobić zaledwie kilka nowych fotek:


2012.12.20 - kolejne szkiełko i nowe fotki

Bardzo dawno nie odnotowywałem informacji o zmianach na stronie. Niestety czasu na hobby mam niewiele, a jeżeli już jest, to poświęcam go na rozbudowę zaplecza obserwacyjnego (o tym napiszę następnym razem). Wbrew pozorom strona jednak żyje: dodałem informacje o nowym nabytku, pojawiło się sporo nowych fotek w galerii (zarówno aktualnych jak i z lat ubiegłych), a ostatnio poprawiłem nareszcie warstwę "wizualną", która mocno kulała od czasu wydania dziewiątej wersji InternetExplorer. Pełna lista zmian:


2010.11.08 - uzupełnione informacje o sprzęcie i kilka fotek

Dodałem kilka słów o nowym szkiełku i kamerze, którą mam już od pewnego czasu, ale na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności dopiero od kilku miesięcy pracuje zgodnie z przeznaczeniem. Dodatkowo od lutego udało mi się zrobić i poskładać kilka fotek. Pełna lista zmian:


2010.02.01 - ukończony poradnik i aktualne fotki

Jak zwykle zajęło to więcej czasu niż planowałem, ale udało mi się zakończyć prace nad wprowadzeniem do astrofoto, ostatecznie całość mieści się w sześciu częściach. Dodatkowo uzupełniłem tutorial poświęcony IRIS-owi o punkt opisujący sposób postępowania z plikami z 16-bitowych kamer. W między czasie na stronie pojawiło się również kilka nowych fotek. Pełna lista zmian:


2009.06.15 - wprowadzenie do astrofoto dla początkujących i aktualne fotki

Dawno nie odnotowałem aktualizacji, ale nie oznacza to, że na stronie nic się nie działo. Pracuję nad wstępem do astrofotografii dla początkujących - jak na razie powstały cztery części, pozostała jeszcze jedna podsumowująca calość. Dodałem również kilka aktualnych i jedną poprawkę starszej fotki, które udało mi się poskładać w ostatnim czasie. Pełna lista zmian:


2008.11.15 - nowy artykuł i kilka fotek

Z okazji niedawnej pierwszej rocznicy startu strony ;) nowy artykuł na temat Iris'a (właściwie uzupełnienie tego istniejącego), który planowałem od dawna - skrótowa prezentacja kolejnych etapów pracy z programem na przykładzie udostępnionego materiału. Do tego kilka nowych fotek, które udało się poskładać od maja. Pełna lista zmian:

Od strony technicznej dodałem obsługę animacji flash video (flv) oraz download, który powinien obsłużyć wznawianie przerwanego połączenia.


2008.05.05 - nowe fotki w galerii

Ciągle nie mogę dokończyć nowego artykułu, ale udało mi się poskładać fotki wykonane w końcówce 2007 i od początku bieżącego roku. Tym razem zmiany tylko w galerii:


2008.02.19 - pierwsza aktualizacja

Nie udało się niestety w grudniu, ale jak zwykle pojawiło się kilka spraw ważniejszych i jakoś tak zeszło do lutego :). Lista zmian na stronie:

Tym razem bez obietnic, ale kolejna aktualizacja na pewno będzie.


2007.11.10 - nareszcie jest

Po wielu falstartach i przeróbkach nareszcie udało mi się dokończyć podstawowy szkielet strony. Na razie wiele działów jest pustawych, ale mam nadzieję, że teraz będzie już "z górki" i dalsze prace będą posuwały się szybciej. W tej chwili poza informacjami ogólnymi na stronie umieściłem:

Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu i pierwsza aktualizacja pojawi się w grudniu.Główna | Galeria | Porady
O mnie | Sprzęt | K.gości
Literatura | Linki
Nurkowanie
Strony wykonane przy pomocy
CoreEditorPhotoshop ElementsXara Webstyle2GIMP
Valid HTML 4.01!Valid CSS!